Oznakowanie parkingów i garaży

Malowanie oznakowania poziomego w garażu

Malowanie oznakowania poziomego w garażu - oznaczenie miejsc parkingowych

Malowanie oznakowania poziomego w garażu

Potrzebujesz jasnych i czytelnych znaków poziomych w postaci strzałek, linii, napisów czy symboli, by sprawnie dostać się do celu. Bez tego skarb w postaci miejsca parkingowego znika z horyzontu, a jego miejsce zajmują kolizje, strata cennego czasu i wiele innych zbędnych nieprzyjemności.

Oznakowania poziome w garażach to niedoceniane, lecz bardzo ważne udogodnienie. To one zwiększają bezpieczeństwo osób korzystających z garażu. To dzięki nim ruch jest bardziej płynny, a ryzyko pojawienia się konfliktowych sytuacji jest ograniczone do minimum. Warto przy tej okazji podkreślić, że prawidłowo namalowane oznakowanie poziome pozwala również zoptymalizować powierzchnię przeznaczoną na miejsca postojowe.

By oznakowanie poziome w garażu dobrze spełniało swoje funkcje, należy zadbać o jego odpowiednie, maszynowe wykonanie. Właśnie dlatego warto powierzyć to zadanie specjalistom z odpowiednimi umiejętnościami i zapleczem sprzętowym.

Niewłaściwe oznakowanie poziome w garażu - czym grozi?

Co może się stać, jeśli do malowania oznakowania poziomego w garażu zatrudnimy nieodpowiednią ekipę, która wykorzysta do tego celu słabej jakości materiały i technologie? Bardzo często zdarza się, że firmy wykonujące zlecenie nie przestrzegają zawartych w przepisach wytycznych dotyczących gęstości farby, jej grubości czy sposobu nakładania. Co gorsza – mogą ją nakładać ręcznie: za pomocą wałka czy pędzla. W wielu przypadkach skutkuje to tym, że już kilka dni po aplikacji namalowane oznakowanie traci swoje właściwości, a w niedługiej perspektywie zupełnie przestaje spełniać swoje funkcje. Warto wiedzieć, że ręczna aplikacja oznakowania na asfalcie czy posadzce garażowej nie zapewnia całkowitego kontaktu farby z podłożem, a to z kolei oznacza zwiększone ryzyko odpryśnięć oraz wysoką ścieralność. Jak temu zapobiec? Jeśli chcesz mieć pewność, że wykonane oznakowanie nie ulegnie zniszczeniu w ciągu kilku tygodni, skorzystaj z pomocy naszej firmy, która od lat pracuje na sprawdzonych materiałach i technologiach. Jak działamy? O tym w kolejnym akapicie.

Malowanie oznakowania poziomego w garażu - jak to robimy?

Przez wszystkie lata spędzone w branży działaliśmy na różnych farbach i technologiach – pozwoliło nam to wybrać te, które na daną chwilę umożliwiają nam najbardziej sprawne i efektywne wykonanie powierzonych zleceń. Na bieżąco śledzimy jednak technologie i staramy się je wdrażać do naszej pracy, mając na uwadze aktualnie obowiązujące normy i przepisy.

Jeśli chodzi o metodę malowania oznakowania, na co dzień korzystamy z technologii hydrodynamicznej, zwanej również natryskiem wysokociśnieniowym. Wykonane za jej pomocą strzałki, linie i inne znaki poziome w garażu są trwałe i odporne na ścieranie – nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Jest to zasługa wysokiego ciśnienia, jakie towarzyszy natryskowi. Dzięki niemu możliwa jest aplikacja farby głęboko w nawierzchnię, a także stworzenie specjalnego kołnierza, który wydmuchuje z niej wszelkiego rodzaju drobne zanieczyszczenia. Efekt jest taki, że oznakowanie poziome garażu służy użytkownikom przez wiele lat, zachowując wzorową trwałość, wygląd i kondycję.

Dlaczego warto powierzyć nam malowanie oznakowania garażu?

Jak już wspomnieliśmy, pracujemy na niezawodnych materiałach i technologii – to nie są jednak nasze jedyne atuty. Nasza firma jest jak:

  • ulepszona wersja PKP: zawsze na czas! Zlecając nam realizację oznakowania, możesz mieć pewność, że wszelkie prace zostaną wykonane w terminie,
  • Batmobil – dojeżdża wszędzie! By wykonać usługę, jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce na terenie Polski,
  • Tommy Lee Jones w Ściganym: niezawodna, bezkonkurencyjna, najlepsza! 100% doświadczenia, 100% skuteczności, 100% zadowolonych klientów.

W ramach usługi malowania oznakowania garażu wykonujemy m.in.:

  • malowanie stanowisk parkingowych wraz z ich numeracją,,
  • oznakowanie filarów w postaci poziomych pasów, spirali i skrajni,
  • różnego rodzaju napisy, piktogramy i symbole,
  • nietypowe oznaczenia.

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu.