O firmie

Nasza firma od wielu lat zajmuje się profesjonalnym wykonaniem oznakowania poziomego w obrębie parkingów, zakładów, hal, magazynów, garaży oraz na drogach. Mamy na koncie wiele realizacji i tylu samo zadowolonych klientów.

Jakie są nasze mocne strony?

  • Skuteczność: zlecone nam oznakowanie wykonujemy rzetelnie i z dbałością o najdrobniejsze detale, co pozwala nam osiągnąć trwałe efekty w postaci znaków, które zachowują nienaganny stan przez wiele lat.
  • Kompleksowość: wykonujemy oznakowania poziome od A do Z, a wachlarz naszych usług obejmuje zarówno usuwanie starych oznakowań, jak również malowanie nowych pasów, kopert czy specjalnych oznaczeń BHP.
  • Terminowość: wszystkie zlecenia wykonujemy na czas!
  • Doskonałe zaplecze: w codziennej pracy korzystamy z najwyższej jakości materiałów i sprawdzonych technologii.
  • Elastyczność: w trosce o Klienta, dopasowujemy warunki współpracy do jego potrzeb i możliwości.
  • Przejrzyste warunki umowy: nasza współpraca opiera się na jasnych i czytelnych warunkach, bez małych druczków, kruczków i niejasności w jakiejkolwiek postaci!
malowanie linii o nas

Co zyskujesz, zlecając malowanie oznakowania naszej firmie?

Oznakowanie poziome przejście dla pieszych

Wykonamy dla Ciebie każdą pracę związaną z oznakowaniem poziomym. Odległość nie jest dla nas problemem w realizacji zlecenia – jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce na terenie Polski i wykonać pracę w wyznaczonym przez Ciebie terminie. Wykonujemy oznakowania również w weekendy i nocą, by jak najszybciej przywrócić zarządzany przez Ciebie obiekt do pełnego użytkowania. Nie czynimy drugim, co nam niemiłe, dlatego zawsze sięgamy po wcześniej sprawdzone przez nas materiały i technologie. Malując znakowania, zawsze bazujemy na aktualnie obowiązujących normach i przepisach prawnych.
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszej oferty lub z niej skorzystać, skontaktuj się z nami!